Samochód zastępczy z ubezpieczenia

samochód

Posiadanie samochodu często stanowi warunek prowadzenia firmy oraz znacznie ułatwia przemieszczanie się w celach prywatnych. Kiedy dochodzi do wypadku, ubezpieczenie pokrywa nie tylko koszty naprawy, ale też wynajęcia auta zastępczego. Taki pojazd z OC sprawcy lub w ramach polisy Assistance oferuje m.in. nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie.

Ubezpieczenia Assistance a samochód zastępczy z wypożyczalni

Krakowskie wypożyczalnie gwarantują wynajem samochodów nie tylko, kiedy pragniemy udać się w podróż służbową lub swobodnie poruszać po okolicy podczas kilkudniowej wizyty turystycznej. To duże miasto jest oblegane przez gości ciekawych historycznych zabytków lub nawiązujących kontakty biznesowe z lokalnymi firmami. Natężenie ruchu sprzyja wypadkom, a wówczas z pomocą przychodzi ubezpieczenie Assistance. Większość towarzystw ubezpieczeniowych w ramach polisy oferuje nie tylko zwrot kosztów serwisowania, ale opłaca też pomoc drogową i możliwość wynajęcia pojazdu zastępczego. Po samochód na czas naprawy można zgłosić się do wypożyczalni w Krakowie, odbierając go bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Rozliczenie finansowe dokonywane jest pomiędzy ubezpieczycielem a wypożyczalnią.

Problemy z samochodem? Rozwiązanie oferuje wypożyczalnia

Wypadek samochodowy może znacznie utrudnić codzienne życie. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy auto jest niezbędne do wykonywania pracy zawodowej, ale i tych, gdy z odległych od centrum osiedli dojeżdżamy do miejsca zatrudnienia, sklepów czy chcemy zawieźć dzieci do szkoły. Możliwość skorzystania z pojazdu zastępczego to komfortowe rozwiązanie – zwłaszcza że ubezpieczony nie jest angażowany w rozliczenia finansowe, a standard pojazdu, jaki otrzymuje, dorównuje jego własnemu. Wynajmując samochód zastępczy z OC sprawcy, można jeszcze na tym zyskać, bowiem nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie posiada wyłącznie nowe, dobrej klasy auta. Zazwyczaj swoim standardem znacznie przewyższają one pojazdy ubezpieczonych, którzy tym samym mają okazję do kilku dni większego komfortu.

Leave a Reply