Wynajem samochodu z OC sprawcy

Uczestniczyłeś w wypadku drogowym? Twój samochód został uszkodzony z winy innego kierującego? Nie martw się, pomożemy wybrać Ci bezpłatny pojazd zastępczy na czas likwidacji szkód, którego koszty wynajmu pokryte zostaną z polisy OC sprawcy. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej wypożyczalni samochodów FaCar w Krakowie i złożysz oświadczenie o poniesieniu strat w związku z unieruchomieniem samochodu uszkodzonego w trakcie wypadku.

W naszej ofercie znajdziesz szereg nowoczesnych modeli samochodów, które zastąpią Twoje dotychczasowe auto. Masz wybór wśród takich marek, jak: Renault, Peugeot i Mercedes. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki „Wynajem samochodów” i dostosujesz model do Twoich potrzeb. Znajdziesz tam wszelkie istotne informacje na temat każdego z nich, takie jak: ilość miejsc i drzwi, rodzaj silnika i skrzyni biegów, obecność klimatyzacji oraz minimalny wiek potencjalnego kierowcy.

Jeżeli masz pytanie odnośnie sytuacji, w jakiej się znalazłeś, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, który wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Do Ciebie należy wybór odpowiedniego samochodu, my zajmiemy się resztą, łącznie ze ściąganiem należności od ubezpieczyciela.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu samochodu z OC sprawcy w wypożyczalni samochodowej FaCar w Krakowie.