O firmie

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie

Potrzebujesz samochodu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów FaCar. Firma FaCar z siedzibą w Krakowie oferuje wynajem samochodów osobowych w atrakcyjnych cenach.

Zależy Ci na szybkim przemieszczaniu się po mieście, ale nie chcesz korzystać z usług komunikacji miejskiej ani taksówek? W wypożyczalni FaCar możesz szybko i tanio wynająć każdy dostępny model w naszej ofercie. Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas skracając podróż do minimum.

Dużym atutem naszej wypożyczalni jest jej lokalizacja. Firma FaCar mieści się przy ulicy Jesionowej, niedaleko lotniska Balice. Dzięki temu możesz skorzystać z naszych usług zaraz po tym, jak wysiądziesz z samolotu.

Nasza firma dysponuje autami najlepszych światowych marek. W naszej ofercie posiadamy m.in.samochody BMW, Mercedes oraz Peugeot. Wszystkie modele aut oferowane przez naszą wypożyczalnię są świetnie utrzymane i zadbane. Gwarantujemy komfort podróży oraz bezpieczeństwo. W naszych samochodach obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Nie znasz miasta? Żaden problem! Niektóre z dostępnych u nas samochodów posiadają nawigację, która ułatwi Państwu poruszanie się po okolicy i szybkie dotarcie do celu.

Ogólne warunki wynajmu samochodów osobowych

Aby skorzystać z usług naszej wypożyczalni, najemca musi mieć ukończone 21 lat. Informujemy, że nie wynajmujemy samochodów osobom, które przekroczyły 70 rok życia. Klient powinien posiadać ważny dowód tożsamości (dowód osobisty albo paszport) i prawo jazdy przynajmniej od 1 roku.

Od osób zameldowanych w Polsce wymagamy karty kredytowej albo dokumentu, który potwierdzi posiadanie stałego zatrudnienia albo prowadzenie działalności gospodarczej. Jeśli osoba, która chce skorzystać z naszych usług, nie posiada zameldowania, powinna posiadać kartę kredytową, na której zostanie autoryzowana kwota kaucji.

Kaucja zostaje zwrócona najemcy po oddaniu auta. Jeśli klient zwraca samochód zabrudzony albo po zmierzchu, nasza wypożyczalnia samochodowa oddaje kaucję po oględzinach.

Jeśli najemca zamierza przekroczyć granicę w wynajętym samochodzie, powinien uzyskać pisemną zgodę od reprezentanta FaCar.

Zapraszamy do lektury zakładki „Warunki wynajmu”, w której przedstawiamy pełen regulamin najmu aut w wypożyczalni samochodów FaCar.