Zarządzanie flotą samochodową

Oferujemy zarządzanie flotą samochodową, które kierujemy do firm – zarówno małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Jeżeli chcesz przenieść wszelkie obowiązki związane z administracją auta, skorzystaj z naszej usługi. Zajmujemy się tworzeniem polityki flotowej, leasingiem i serwisowaniem pojazdów – w skrócie kompleksową opieką i nadzorem nad parkiem samochodowym, co może przynieść wymierne korzyści Twojej firmie, również finansowe.

Naszym celem jest zapewnienie Tobie maksymalnych korzyści z tytułu użytkowania floty pojazdów. W zakresie usług zarządzania flotą samochodową (z ang. Car Fleet Management – CFM) znajdują się: finansowanie nabycia pojazdu, przeglądy, naprawy, wymiana opon, czyli tzw. obsługa serwisowa oraz opieka ubezpieczeniowa, likwidacja szkód, raportowanie przebiegu i kosztów paliwa, czyli obsługa formalna.

Pomagamy również w dofinansowaniu nabycia samochodu w formie leasingu, a także wynajmu długoterminowego. We wszystkich sprawach związanych z zarządzaniem flotą pomocy udzieli dedykowany opiekun czuwający nad całym przebiegiem i realizacją zadań oraz udzielający odpowiedzi na wszelkie pytania, które wynikną w trakcie współpracy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi zarządzania flotą samochodową w wypożyczalni aut FaCar w Krakowie.