Wynajem krótkoterminowy samochodów

Planujesz towarzyski wyjazd, przewóz ważnych dokumentów, dojazd do klienta na prezentację swoich usług lub po prostu szukasz samochodu zastępczego na krótki okres? Możesz skorzystać z usługi krótkoterminowego wynajmu aut w wypożyczalni samochodowej FaCar w Krakowie zlokalizowanej niedaleko lotniska Balice.

Udostępniamy flotę nowoczesnych samochodów, zarówno pięcio- jak i siedmioosobowych. W zakładce „Wynajem samochodów” możesz zobaczyć modele, jakie proponujemy do wypożyczenia. Wśród nich znajdują się takie marki, jak: Renault, Peugeot i Mercedes. Przy każdym samochodzie umieszczone są istotne informacje: ilość miejsc i drzwi, rodzaj silnika i skrzyni biegów, obecność klimatyzacji oraz minimalny wiek potencjalnego kierowcy. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i dopasuj model samochodu do Twoich potrzeb zarówno pod względem czasu wyposażenia, jak i kategorii pojazdu. W razie pytań, jesteśmy stale do Twojej dyspozycji – nasi doradcy chętnie na nie odpowiedzą i wskażą najlepsze rozwiązanie.

Nieważne, czy jesteś właścicielem firmy, czy klientem indywidualnym – serdecznie zapraszamy do skorzystania z wynajmu krótkoterminowego samochodów w wypożyczalni aut FaCar w Krakowie.