Wynajem długoterminowy samochodów

Masz w planach częste wyjazdy, ale zależy Ci na ograniczeniu kosztów oraz czasu na wszelkiego rodzaju ubezpieczenia, przeglądy oraz nagłe serwisowanie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jest nim oferta długoterminowego wynajmu samochodu w wypożyczalni samochodowej FaCar w Krakowie, która zlokalizowana jest niedaleko lotniska Balice.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Wypożycz samochód na okres powyżej 12 miesięcy i ciesz się z jego użytkowania przez cały ten czas bez zamartwiania się o szczegóły dotyczące jego eksploatacji.

W zakładce „Wynajem samochodów” możesz sprawdzić, czy w naszej flocie znajduje się model, który chciałbyś wynająć. Są tam zamieszczone istotne informacje o każdym z nich, takie jak: ilość miejsc i drzwi, rodzaj silnika i skrzyni biegów, obecność klimatyzacji oraz minimalny wiek potencjalnego kierowcy. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i dopasuj model samochodu do Twoich preferencji odnośnie czasu wyposażenia oraz kategorii pojazdu. Zapewniamy same korzyści wynikające z długoterminowego wynajmu samochodów osobowych w naszej wypożyczalni – konkurencyjne ceny, możliwość skorzystania z nowoczesnych modeli aut oraz porad zaufanych doradców.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi wynajmu długoterminowego samochodów w wypożyczalni samochodowej FaCar w Krakowie.