Warunki wynajmu

Krakowska wypożyczalnia samochodów

Posiadamy wiele modeli najlepszych światowych marek m.in. BMW, Mercedes oraz Renault.

Nieważne, czy przyjechałeś do miasta w celach biznesowych czy turystycznych. Jeśli nie chcesz tracić czasu w komunikacji miejskiej i taksówkach, nasza oferta jest idealna dla Ciebie.

Ogólne warunki najmu samochodów.

Dokumenty
Najemca musi posiadać dowód osobisty lub ważny paszport, prawo jazdy od co najmniej 1 roku. Osoba zameldowana w Polsce powinna posiadać kartę kredytową, albo dokument potwierdzający stałe zatrudnienie, bądź prowadzenie działalności gospodarczej. Osoby nie mające zameldowania w Polsce muszą posiadać kartę kredytową, na której zostanie autoryzowana kwota kaucji.

Wymagany wiek najemcy
Minimalny wiek wynosi 21 lat.
Maksymalny wiek wynosi 70 lat.

Paliwo
Paliwo nie jest wliczone w cenę najmu.
Samochody są dostarczane z pełnym zbiornikiem paliwa i takie powinny być zwrócone.

Płatność
Płatność za najem samochodu przyjmujemy z góry gotówką, przelewem, ew. kartą kredytową.
Honorujemy następujące karty kredytowe:
VISA, EUROCARD/MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB, POLCARD, AMERICAN EXPRESS *, PBK STYL.

Kaucja
Kwota kaucji zostaje zablokowana (autoryzowana) na koncie karty kredytowej na czas najmu samochodu. Anulowanie autoryzacji następuje niezwłocznie przy zwrocie nieuszkodzonego auta. W przypadku zwrotu samochodu zabrudzonego lub zwrotu po zmierzchu anulowanie autoryzacji następuje następnego dnia po oględzinach samochodu. Przyjmujemy karty kredytowe wymienione w punkcie „Płatność”. W przypadku braku karty kredytowej kaucję można wpłacić gotówką lub przelewem, należy jednak przedstawić komplet dokumentów wymienionych w punkcie „Dokumenty”. W przypadku najmu samochodów dostawczych nasza wypożyczalnia może również przyjąć w charakterze kaucji samochód najemcy.

Przekraczanie granicy
Wynajętym samochodem granicę Polski można przekraczać tylko za pisemną zgodą reprezentanta FaCar.

Uwaga
W przypadku braku konkretnego modelu samochodu FaCar zastrzega sobie prawo do podstawienia samochodu innej marki w tej samej klasie i z podobnym wyposażeniem.

Najemca ponosi odpowiedzialność za szkody powstałe w okresie najmu do wysokości kaucji.

W samochodach obowiązuje całkowity zakaz palenia.